Ahoj 👋 Jak Ti mohu pomoci?

Poptávku na doučování vytvoříš prostřednictvím formuláře níže. Kromě svého jména a e-mailové adresy vyplň také předmět či předměty, které bys chtěl doučit. Pro následnou snazší komunikaci nezapomeň vyplnit i zprávu, ve které můžeš například upřesnit látku které nerozumíš nebo napsat v jakých časech by se Ti doučování nejvíce hodilo.

O mně

Jsem studentem Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze a nabízím kvalitní doučování na různých úrovních dle vašich požadavků. Mezi moje přednosti patří programování v jazycích C a Java a dále také správa počítačových sítí. Pomoc vám mohu například ale i s internetem věcí (Arduino, Raspberry Pi).

Ve spolupráci s českou programátorskou sociální sítí ITnetwork.cz jsem vytvořil několik úspěšných kurzů v rámci kterých jsem publikoval desítky výukových lekcí. Odučeno mám více než 300 hodin a rád pomohu i vám s učivem, úlohami nebo třeba s přípravou na střední či vysokou školu.


  • CERTIFIKÁTY
  • CCNA Routing and Switching: Introduction to Networks
  • CCNA Routing and Switching: Routing and Switching Essentials
  • CCNA Routing and Switching: Scaling Networks

Hodnocení

Doučování kvalitní. Lektor má široké znalosti dané problematiky. Na lekce se dostavuje včas a připraven. Probíranou látku umí dobře objasnit. Používá grafický tablet, což k pochopení látky rozhodně přispívá a člověk se k tomu může vrátit opakovaně. Rozhodně doporučuji. — Jan M.


Lektor mě doučuje předmět počítačové sítě už více než měsíc a musím říct, že jsem nadmíru spokojený. Látku umí dobře vysvětlit a když něčemu nerozumím, nevadí mu zastavit a vysvětlit ji znovu. Pomáhá mi také s domácími úlohami za což jsem velmi rád. — Radek R.


Lektora mohu rozhodně doporučit. Probíranou látku vždy vysvětluje jednoduše a srozumitelně. Již po několika doučování jsem u sebe zpozoroval obrovský pokrok. — David T.


Daniel mě dokázal během dvou týdnů připravit na zkoušku z počítačových sítí, kterou jsem následně úspěšně složil. Srozumitelný výklad dané problematiky a rychlá komunikace. Opravdu kvalitní doučování, které mohu každému doporučit. — Martin P.


👉 Profil na Doucuji.eu